ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

آلمان؛ مرکز امنیت سایبری گوگل می‌شود

  آلمان؛ مرکز امنیت سایبری گوگل می‌شود گوگل روز سه‌شنبه اعلام کرد قصد دارد هاب امنیت سایبری جدیدی را در آلمان تشکیل دهد تا با فعالیت متخصصان امنیتی زبده در این مرکز، از حریم خصوصی کاربران سرویس‌های مختلف خود به طور تمام و کمال حفاظت کند.    

فلش مموری غیرقابل هک

     فلش مموری غیرقابل هک یک شرکت تجاری از تولید حافظه فلش خبر داده که کاملاً غیر قابل هک است و باز کردن آن تنها توسط مالک این حافظه ممکن است.    

نرم‌افزاری که اجازه‌ی ورود هکرها به حساب بانکی افراد را می‌دهد!

    نرم‌افزاری که اجازه‌ی ورود هکرها به حساب بانکی افراد را می‌دهد! کارشناسان امنیتی به تازگی دریافته و اعلام کرده‌اند که نرم افزار معروف ویرایش محتوای چندرسانه‌ای VSDC به هکرها اجازه ورود و نفوذ به اطلاعات حساب‌های بانکی کاربران را می‌داده است.

کاربران آیفون مواظب جاسوس‌افزار جدید باشند.

     کاربران آیفون مواظب جاسوس‌افزار جدید باشند.  به تازگی گزارش‌های جدیدی از سوی کارشناسان امنیتی منتشر شده که نشان دهنده خطرات گسترده یک جاسوس‌افزار جدید در گوشی‌های آیفون است.

آنتی ویروس شیائومی خطرناکتر از ویروس است.

    آنتی ویروس شیائومی خطرناکتر از ویروس است. پژوهشگران فعال در حوزه امنیت سایبری به تازگی دریافته و اعلام کرده‌اند که اپلیکیشن آنتی ویروسی که بر روی گوشی‌های شیائومی به صورت پیش فرض نصب شده، به هکرها اجازه نفوذ به اطلاعات کاربران را می‌دهد.    

فیسبوک پسورد ایمیل کاربران را درخواست می‌کند!

  فیسبوک پسورد ایمیل کاربران را درخواست می‌کند! گزارشی جدید نشان می دهد فیس بوک برای احراز هویت حساب های کاربری برخی از کاربران تازه وارد، پسورد ایمیل آنها را درخواست می کند.

نشانه‌های هک شدن گوشی هوشمند.!

    نشانه‌های هک شدن گوشی هوشمند با توجه به آنکه این احتمال در دنیای امروز وجود دارد که هکرها و مجرمان سایبری به دلایل مختلف و نامشخصی به نفوذ و دسترسی به حریم خصوصی کاربران گوشی‌های هوشمند و رایانه علاقه و تمایل داشته باشند، کاربران باید توجه ویژه ای داشته باشند که دستگاه

گوگل فوتوز به دلایل امنیتی به حالت تعلیق درآمده است.

    گوگل فوتوز به دلایل امنیتی به حالت تعلیق درآمده است گوگل اعلام کرده است که اپلیکیشن گوگل فوتوز (Google Photos) بر روی سیستم عامل اندروید را تحت تاثیر یک آسیب پذیری امنیتی به حالت تعلیق درآورده است.  

شگرد جدید هکرها برای هک اینستاگرام کاربران

    شگرد جدید هکرها برای هک اینستاگرام  کاربران بسیاری از کاربران اینستاگرام می‌خواهند تیک آبی تایید هویت در برابر نام آنها نمایش داده شود و عده‌ای از هکرها از همین مسئله برای سرقت اطلاعات افراد وکنترل حساب کاربری آنان سواستفاده کرده‌اند.

وای‌فای؛ مهم ترین عامل در هک کاربران

    وای‌فای؛ مهم ترین عامل در هک کاربران به تازگی محققان و پژوهشگران امنیتی دریافته و اعلام کرده‌اند که کدهای مخربی در تراشه‌های مربوط به مودم‌های وای‌فای وجود دارد که امکان دسترسی هکرها به اطلاعات رد و بدل شده کاربران را می‌دهد.