ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

روسیه گوگل را جریمه کرد

    روسیه گوگل را جریمه کرد سازمان نظارت بر ارتباطات، فناوری اطلاعات و ارتباطات جمعی روسیه شرکت گوگل را به دلیل فیلتر نکردن برخی سایت های ممنوعه در روسیه جریمه کرد.

برای هک نشدن صفحات مجازی، این نکات را رعایت کنید

    برای هک نشدن صفحات مجازی، این نکات را رعایت کنید رئیس پلیس فتای تهران بزرگ با اشاره به آسیب‌های شبکه‌های مجازی گفت: صفحات شبکه‌های اجتماعی تنظیمات خاصی دارد برای مثال رمز دو مرحله‌ای برای صفحه امنیتی اینستاگرام در دسترس کاربران است و اگر رمز ورودشان را دو مرحله‌ای کنند مورد هک

بدافزار چینی 100 هزار رایانه را آلوده کرد

     بدافزار چینی 100 هزار رایانه را آلوده کرد بدافزار جدیدی در چین منتشر شده که بالغ بر ۱۰۰ هزار رایانه را تنها در عرض چهار روز گذشته آلوده و به اطلاعات کاربران آن نفوذ کرده است.

هک دیتای ۱۰۰ میلیون عضو معروف‌ترین سایت پرسش و پاسخ

    هک دیتای ۱۰۰ میلیون عضو معروف‌ترین سایت پرسش و پاسخ در جریان یک نشت اطلاعاتی، دیتای ۱۰۰ میلیون عضو بزرگ‌ترین وب‌سایت پرسش و پاسخ / Quora لو رفت.

هک ۵۰ هزار پرینتر و مجبور کردن کاربران برای عضویت در یوتیوب

    یکی از توئیتربازها با هک 50 هزار پرینتر از قربانیان خواست تا عضو کانال PewDiePie شوند.   کاربری با نام thehackergiraffe توانست پرینترهای چندکاره کمپانی‌های بزرگ را هک کرده و با چاپ پیامی از آن‌ها بخواهد تا عضو کانال یوتیوبر معروف شوند.  

فناوری ۵G جایگزین وای‌-فای می‌شود

    فناوری ۵G جایگزین وای‌-فای می‌شود گزارش‌ها نشان می‌دهد برخی از شرکت‌ها به دنبال کنار گذاشتن شبکه وای‌-فای و جایگزین کردن شبکه ۵G به جای آن هستند.

چه عواملی باعث هنگ کردن گوشی می شوند؟

    چه عواملی باعث هنگ کردن گوشی می شوند؟  ممکن است گاها احساس کنید که گوشی شما دارای هنگ های متعدد شده است و شما را از انجام سریع کارهای روزمره تان باز می دارد. اما علت اصلی آن چیست؟ چه عامل یا عواملی منجر به چنین اتفاقی شده اند؟ آیا می توان این عوامل را از بین برد؟ در پاسخ

چند توصیه برای جلوگیری از هک شدن ایفون

    چند توصیه برای جلوگیری از هک شدن ایفون بسیاری از کاربران گوشی‌های آیفون تصور می‌کنند که هرگز گرفتار هک و حملات سایبری نمی‌شوند اما جالب است بدانید علی رغم ادعای اپل ، به عنوان شرکت سازنده این محصولات ، گوشی های آیفون نیز درست همانند سایر گوشی‌های اندرویدی قابل هک بوده و به هکرها و

لوردیکس، ابزاری جدید و چندکاره برای هک کردن سیستم عامل ویندوز

    لوردیکس، ابزاری جدید و چندکاره برای هک کردن سیستم عامل ویندوز چند وقتی می‌شود که یک ابزار هک جدید نام خودش را بر سر زبان‌ها انداخته است و هدف اصلی آن سیستم عامل ویندوز است. این نرم افزار لوردیکس (L0rdix) نام دارد و به عقیده‌ی محققان امنیت سایبری از enSilo هدفش قربانی کردن

کشف ویروس قاتل آنتی ویروس

    کشف ویروس قاتل آنتی ویروس کارشناسان شرکت "دکتر وب" از ویروسی جدید خبر دادند که آنتی ویروس فعال کامیپوتر را غیرفعال می کند.