ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

جاسوسی پیمانکاران توئیتر از چهره‌های مشهور لو رفت

      جاسوسی پیمانکاران توئیتر از چهره‌های مشهور لو رفت  سال‌ها قبل از هک بی سابقه توئیتر که دو هفته قبل رخ داد، برخی پیمانکاران توئیتر با دسترسی به ابزار داخلی این شرکت از چهره‌های مشهور فعال در این شبکه اجتماعی جاسوسی می‌کردند.

باج گیری 7.5 میلیون دلاری باج افزارنویسان

    باج گیری 7.5 میلیون دلاری باج افزارنویسانیک گروه باج افزار نویس با حمله به یک سرویس دهنده اینترنت در آرژانتین خواستار دریافت باج کلان 7.5 میلیون دلاری شده اند.

ابعاد حمله هکری بی سابقه علیه توییتر

     ابعاد حمله هکری بی سابقه علیه توییتر هک حساب کاربری ۱۳۰ کاربر مشهور شبکه اجتماعی توییتر، حفره‌های امنیتی این پلتفر‌م را بیش از پیش آشکار کرد و بر نگرانی‎ها افزود.

هک بی‌سابقه توئیتر با مهندسی اجتماعی

  هک بی‌سابقه توئیتر با مهندسی اجتماعی  بامداد روز پنجشنبه به وقت تهران حساب‌های کاربری ده ها چهره مشهور در توئیتر مانند باراک اوباما، جو بایدن، الون ماسک، بیل گیتس و شرکت‌هایی مانند اپل و غیره هک شد.

روش‌های مقابله با باج‌افزارها

    روش‌های مقابله با باج‌افزارها باج‌افزار نرم‌افزاری مخرب است که سیستم قربانیان را برای اخاذی پول از آن‌ها قفل‌گذاری می‌کند و برای محافظت در برابر این بدافزارها لازم است نکات امنیتی را رعایت کرده و سازمان‌ها نیز باید یک گروه امنیت سایبری داشته باشند تا اجازه ندهند حملات باج‌افزاری به

جلوگیری از هک شدن دوربین های مداربسته

    جلوگیری  از هک شدن دوربین های مداربسته!  اخیرا اخبار هک کردن دوربین های امنیتی بسیار رایج شده است و افراد زیادی در پی ارتقای امنیت دوربین های امنیتی و همچنین جلوگیری از تجاوز افراد بیگانه و هکر ها به حریم خصوصی خود هستند. قطعا در برخی کسب و کار ها، محرمانه ماندن اطلاعات

از کجا بفهمیم گوشی‌مان تحت کنترل و جاسوسی است؟

    از کجا بفهمیم گوشی‌مان تحت کنترل و جاسوسی است؟ درست همانطور که برنامه‌های هوشمند ویژه تامین امنیت گوشی‌ها رو به افزایش است، همزمان برنامه‌های خطرناک جاسوسی نیز روندی افزایشی دارند. درواقع بسیاری از افراد نگرانند که با برنامه‌های جاسوسی مواجه شوند که قصد دارند اطلاعات کاربران را رصد

هک حساب های بانکی با پیامک رجیستری

    هک حساب های بانکی با پیامک رجیستری پیامک‌هایی که اخیرا از سوی شماره‌های ناشناس با مضمون ثبت نشدن تلفن همراه در سامانه رجیستری ارسال می‌شود، جعلی و کلاهبرداری است.

شبکه‌های وای‌فای‌ در تله هکرها

   شبکه‌های وای‌فای‌ در تله هکرها نفوذ به شبکه‌های وای‌فای که امروزه از متداول‌ترین حملات سایبری است و می‌تواند حرفه‌ای‌ترین کاربران را نیز به راحتی به دام بیندازد،

پاک شدن خودکار داده‌های گوگل

     پاک شدن خودکار داده‌های گوگل با اجرای این تغییرات کاربران قادر خواهند شد به راحتی حالت ناشناس را فعال کنند، برای حفظ حریم شخصی‌شان بابت استفاده از فناوری‌های بهترهزینه کنند و در صورتی که گذرواژه‌شان در سطح وسیع لو رفت به آسانی بتوانند پیام هشدار دریافت کنند.